Yes i do logo small

Małgorzata Dyrda tel. 600 110 944

yes i do color small

O Nas

Droga Panno Młoda,


Odzwierciedlenie Twojego wnętrza poprzez kreację, jest dla nas ogromnym wyzwaniem. Dokładnie tutaj rozpoczyna się nasze osobiste zaangażowanie, by wspólnie z Tobą dokonać najlepszego wyboru. Naszym celem jest spełnienie twojego marzenia dotyczącego sukni ślubnej  stworzonej z najwyższej klasy tkanin, ozdobionej kamieniami swarovskiego i delikatną koronką. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i intuicji udaje nam się sprawić, iż w najważniejszym dniu kobieta wprawia w zachwyt, wyglądając absolutnie niezwykle i wyjątkowo. 
 

Zapraszamy Cię do nowoczesnego salonu w centrum miasta, z najbliższymi Ci osobami, aby w miłej atmosferze wybrać wymarzoną suknię. W przestronnej przymierzalni swobodnie przymierzysz wybrane kreacje, a profesjonalna obsługa rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości. W naszą pracę wkładamy wiele serca i wysiłku. Tak jak Ty i Twoi najbliżsi chcemy byś wyglądała w dniu swojego ślubu najpiękniej.
 

Zarezerwuj swój indywidualny termin, abyśmy mogły spełnić Twoje życzenia, będąc jedynie do Twojej dyspozycji. 

ikony nowe wed-04

UMÓW WIZYTĘ W SALONIE

Na spotkanie w naszym salonie możesz się umówić na kilka sposobów:

telefonicznie – pod nr tel. 600 110 944, osobiście, mailowo – kontakt@yesido.com.pl lub przez nasz formularz kontaktowy.

Termin warto ustalić około tydzień wcześniej. Prosimy o punktualność, szanujemy czas wszystkich naszych klientek.

ikony nowe wed-05

ZAPLANUJ SWÓJ CZAS

Wizyta w naszym salonie trwa zazwyczaj około godziny. W tym czasie masz do swojej dyspozycji profesjonalną stylistkę ślubną, która pomoże wybrać odpowiedni fason i kolor sukni oraz przymierzyć najbardziej odpowiednie dla Ciebie modele.

Następnie dobierzecie perfekcyjne dodatki. Najkorzystniejsze dla Ciebie będzie założenie do mierzenia sukien ślubnych bielizny w kolorze cielistym, białym lub ecru.

ikony nowe wed-06

ZAPLANUJ SWÓJ BUDŻET

Warto przemyśleć ile chcesz przeznaczyć na suknię ślubną oraz dodatki. Rozpiętość cenowa w naszym salonie to od ok. 2500zł do 5000zł za suknię.

Ważne dla nas jest, aby na początku poznać budżet jaki planujesz przeznaczyć na ślubną stylizację. Pozwoli nam to odnaleźć Twoją wymarzoną suknię.

ikony nowe wed-07

WYBIERZ I ZAKUP SUKNIĘ

Kiedy już odnajdziesz w Yes I Do suknię swoich marzeń przychodzi moment podpisania umowy. Wówczas zbieramy dokładne wymiary, aby optymalnie wybrać rozmiar sukni, a w przypadku szycia na miarę – wysłać je do projektanta.

Wtedy należy też złożyć zadatek – 40 % wartości zamówienia. Drugą płatność pobieramy przed pierwszą przymiarką, a pozostała część wpłacana jest przy odbiorze sukni.Czas realizacji to ok. 3-8 miesięcy, w zależności od modelu i marki sukni.

ikony nowe wed-08

PRZYJEDŹ NA PRZYMIARKĘ

Kiedy Twoja suknia znajdzie się u nas w salonie, telefonicznie umówimy się na termin przymiarki krawieckiej. Zwykle odbywa się ona na ok. 1 miesiąc przed ślubem. Wówczas należy wpłacić pozostałą połowę wartości zamówienia.

Standardowe dopasowanie sukni do figury i jej skrócenie są wliczone w cenę, natomiast dodatkowe przeróbki wynikające z Twojego życzenia są płatne.

ikony nowe wed-09

ODBIERZ GOTOWĄ SUKNIĘ

Gdy naniesiemy już poprawki po pierwszej przymiarce zaprosimy Cię po odbiór dopasowanej sukni. Następuje to najczęściej na ok. 14-30 dni przed ślubem.

Pamiętaj, że pozostajemy wciąż do Twojej dyspozycji i oferujemy pełen serwis!

Umów się na wizytę

13 + 5 =